pátek 24. května 2013

Den 03

Jak už jsem včera zmiňovala, tak dnešek se celkem vymykal ze stanoveného plánu. Vzhledem k tomu, že jsem zhruba od půl jedné až do teď byla na festivale, kde jsem se nemohla ani hýbat ani se pořádně najíst, tak jsem vůbec nedodržela kritéria, které jsem si stanovila. Někdy to holt nejde nijak udělat. Akcí mívám hodně a na zajetý režim často nejsou podmínky. Nebojím se přiznat chybu, protože jsem s ní počítala, že to jinak nepůjde. Necvičila jsem, byla jsem o hladu a dala jsem si pro mě nevhodné ( avšak nejdostupnější) "jídla".

Ráno jsem se moc nenasnídala, nestíhala jsem a nemohla jsem do sebe skoro nic dostat. Smůla, takže tuším jen 2 nebo 3 kukuřičné krekry s plátkem šunky, goudy, mozzarelly a okurkem.
Ve škole jsem kolem půl 11 svačila své oblíbené ovesné vločky s banánem, medem a oříšky a od té doby pouze kolem půl 4 BeBe sušenky ( které jsme tam dostali, včetně přesnidávky, paštiky a sladkostí, které jsem si s klidem odpustila) a až po 5 hodině kdy už jsem byla kompletně zmrzlá, promoklá a hlavně hladná, koupila nejrychlejší jídlo co bylo po našem vystoupení dostupné a to kebab v housce- poslední záchrana. V šatnách potom jsme s cérkama ( schválně použiji tento výraz, protože to jinak pro členky cimbálovky nelze použít) snědly frgál, který jsme dostaly a pak už nic. Teď je zhruba 22:18 a já váhám, jestli má smysl do sebe něco cpat. Asi si zajdu pro banán.

Takže celkem na nic den. Počítám s tím, že ještě dnes večer lehnu s horečkama, protože nám v tom kroji bylo fakt zima a občasné mrholení  k nachlazení určitě přispělo. Jediné, co mě za dnešek potěšilo, že jsem mohla vidět vystoupení mého oblíbeného souboru - Národního souboru Lúčnica a s doprovodem cimbálové muziky Zlaté húsle, se kterými jsme  mimo jiné sdíleli i šatnu, takže zážitek veliký:)

Právě jsem narazila na velmi poučný článek od české fitness trenérky žijící v Los Angeles- Zuzky Light, která natočila video, ve kterém zjednodušuje, jak správně počítat kalorie a jak velké porce by si měl člověk, co chce hubnout, chystat. Zítra asi začnu poctivě počítat každé sousto. Má to ovšem všechno logiku, protože kdyby jste cvičili sebevíc a dřeli se do morku kostí, tak vám to bude prd platné a nebude to mít žádný smysl, pokud nebudete mít vyvážený jídelníček o správném poměru ovoce, zeleniny, bílkovin a tuků :) Odkaz zde: http://zuzkalight.blogspot.cz/2013/05/velikost-porci-kalorii-18-ledna-2013.html

Totální vyčerpání, dnes usnu jako špalek.
Carol

Žádné komentáře:

Okomentovat

A co vy na to? :)